1971

Osztályfőnök: Solti Ella

Osztálynévsor: Áros Ibolya, Baloghy Zoltán, Dumitru Elena, Eke Péter, Ferencz Piroska, Kerekes Katalin, Mojka Tóni, Tóth György, Trinfa Albert, Ujlaki László, Vass Edith

1974

Osztályfőnök: Solti Ella

Osztálynévsor: Bartha Ilona, Csibi Erzsébet, Forró Eszter, Géczi-Szász Mária Magdolna, Horváth Tibor, Luțai Rodica, Majtényi Ildikó, Máthé Ilona, Nagy Sándor, Sántha Julianna Katalin, Szemkovics Katalin, Szuchács Zsuzsanna

1977

Osztályfőnök: Gaciu Elisabeta

Osztálynévsor: Cristea Iuliana, Deák Erzsébet, Deák Marietta, Dragomir Adriana, Fătu Elena, Fekete György, Gheorghe Marieta, Györfi Jolán, Hegyi József, Kászoni Tünde, Király Jutka, Keresztes Mária, Máthé Mercedes, Mihály Terézia, Mészáros Gabriella, Orban Gabriella, Popescu Mariana, Rusu Sofia, Semel Victoria, Szakács Rozália, Székely Sándor

1980

Osztályfőnök: Pleter Jana

Osztálynévsor: Albuţiu Gábor, András Rozália, Balázs Mária, Barabás Edith, Baróti Judit, Bodo Ştefan, Bohus Gabriella, Csíki Levente, Demény Endre, Dénes Albert, Dénes Éva, Drócsay Éva, Györfi Zsigmond, Kolumbán István, Kovács Juliánna, Lupás György Gabriel, Mezey Sarolta Katalin, Popescu Cecilia Silvia, Pozderka Gabriella, Preda Maria-Magdalena, Szabó Mária, Szabó Cserbár Mihály, Vajda Emese, Weisz Tiberia Ileana

1984

Osztályfőnök: Pleter Jana

Osztálynévsor: Ambrus Izabella-Mária, András Teréz, András Zsuzsanna, Bartalis Attila-László, Bartalis Rozália, Buja Simon, Deliman Mihály, Demény Gizella, Faluvégi Daniel, Gyenge Edit, Mányi Marika, Mezey Virág, Nagy Edit, Nagy Éva, Nitsch Lóránd, Oláh Piroska, Péter Erzsébet, Petre Hajnalka, Szabó Sándor, Szőcs Izabella, Zsók Csilla

1985

Osztályfőnök: Szabó Károly

Osztálynévsor: Bajkó Emese, Bitaz Izabella-Tünde, Bodor Edit, Borbáth Edit, Boros róbert Egon, Csáki Ferenc, Deliman Carmen Júlia, Dénes Tünde, Dobricza Zsófia, Dombi Katalin, Drost András, Fikó Tibor, Gajdó Éva, Gáll Margit, Imre Tünde, Jancsó Edit, Laczkó Éva Ildikó, Láng Tibor, László Attila, László Erzsébet, Lőrincz Anna Magdolna, Márk Katalin, Mátis András, Miklós Mária-Georgina, Molnár Ibolya, Nagy Zoltán, Pakó Zsuzsa, Papp Tünde, Petre Angela, Péter Erzsébet, Sándor Margit, Simon István, Soós Eszter, Tódor Ildikó, Torjai Ildikó, Tuță Carmen

1986

Osztályfőnökök: Török Emília és Pleter Jana

Osztálynévsor: Albert Ildikó, Ambrus Gabriella-Márta, Bandi Domokos Andreea, Barabás Balázs, Bodog Magdolna, Bölöni János, Buzatu Mirela-Juliana, Cseke Anna, Dániel Éva, Deliman Veronica-Ana, Faluvégi Laura-Zita, Farkas Cecília, Forró László, Fülöp Éva, Geréb Emőke-Ildikó, Kiss Erzsébet-Gabriella, Kovács Gabriella, Kovács Melánia, László Antal, Lőrinczi Ádám, Lupu Olga-Astrid, Márton Huba-László, Mihály Erzsébet, Nagy Andrea-Imola, Nyúzó Zoltán, Sabo Edit-Vilma, Sánta Jolanda, Stoea Camelia-Sanda, Szabó Judit-Ilona, Tankó Zsolt, Várdzár Margit, Veress László, Weber Liliana, Weismüller Annamária

1987

XII. A Osztályfőnök: Marton Anna

Osztálynévsor: Balázs Csíki Tünde, Barabás Judith, Bartalis Annamária, Böjte Aszalos Attila, Bözödi Erika, Fodorpataki Mária Krisztina, Illyés Tibor Levente, Jakócs Margit, Mezei Noémi Erzsébet, Szabó Zsófia Anna, Ardeleanu Mihály, Csíki Csilla Mária, Elekes Endre, Gáll Anna-Mária, Hărduț Liliana, Kinda Irén, Páll Mária Magdolna, Rebeka Levente Károlz, Sass Álmos Botond, Szabó István Róbert, Tatai Mónika Mária, Todorán Teréz

XII. B. Diriginte: Ágoston Elisabeta

Osztálynévsor: Alexe Lucica, Arnăut Luminița, Băjenaru Adina, Bălănescu Gabriela, Bătăiosu Geta, Caucoș Liliana Valentina, Câmpean Ion, Constantinescu Laurențiu Cătălin, Cseydi Eva Maria, Dima Maria Carmen, Dobrică Liliana Florina, Enache Edward Mihai, Grosu Dionisia, Ionescu Carmen Eleonora, Ionescu Răzvan Daniel, Leca Daniela Gabriela, Marinică Elena, Merei Laurențiu, Mihai Mihaela Mădălina, Mihăilescu Irina, Mititelu Florentina Oana M., Niculescu Beatrice Ioana, Onica Viorel Ciprian, Paraschiv Octavian, Perescu Radu Cristian, Pop Ciprian, Popescu Cătălin Alexandru, Silaev Irina Georgiana, Smădu Livia Alexandra, Stadiu Grațiela, Todor Adina, Tudorache Gina, Ungureanu Cristian, Vătășelu Adrian, Verdes Sofia Daniela, Zehra Cristian

1988

Osztalyfőnök: Pufulete Ilona

Osztálynévsor: András Erzsébet, Bartalis Judith, Biró Ildikó, Daniel Klára, Erszény Rita Enikő, Ferencz Lehel, Fülöp Zsigmond, Györfi Miklós Béla, Hapek Ilona, Horváth Andrea, Kiss Anna, Köllő Magda, Mannai Marta, Pap Rozália, Péter Zita, Puskás László, Szász Dénes, Szilágyi Gyöngyi, Szilágyi Tünde, Tóth Tünde

1992

Osztályfőnök: Pufulete Ilona Anna

Osztálynévsor: Boiciuc Robert, Buday Richárd Tibor, Csiszér Ildikó, Deák István, Farkas Ernő, Illyés Magdolna, Mercus Alexandru Tudor Andrei, Piroska Erzsébet, Puskás Vilmos, Tolvaly Annamária, Tóth Andrea, Vasile Alexandru, Zárug Gyula

1993

Osztályfőnök: Șoitu Viorica

Osztálynévsor: Demeter András, Fábián Krisztina, Farkas Levente, Ferencz István Pál, Forray Hortenzia, Gedő Szilvia, Györfi Krisztina, Hatos Erika, Kis-Benedek Lilla, Mercus Beatrice, Rákosi Ildikó, Szigeti Hajnal, Tóásó Endre István, Zsók Béla

1994

Osztályfőnök: Varga Ildikó

Osztálynévsor: Both Ilona, Demeter Emil, Farkas Szidónia, Fekete Dominik, Fekete Ilona, Forray László, Kis György, Labancz László, Lőrinczi Éva, Munteanu Sári, Piroska Mária, Szebeni Viktor, Tóth Enikő, Vasvári Klára

1995

Osztályfőnök: Nagy Mária Réka

Osztálynévsor: Árvay Tünde, Bara Gyula, Baricz Csilla, Dusa Laura, Erőss Zita, Farkas ElemérFazakas Ernő, Fekete András, Ferencz Anna, István Róbert, Kiss Katalin, Kiss Radu György, Lunka Róbert JánosSzakáts Zoltán, Szappanyos József, Tamás Anna Mária, Tóth Erika Márta, Verestóy Attila

1996

Osztályfőnök: Pufulete Ilona Anna

Osztálynévsor: Bârsan Biliboc Magdalena, Bíró Bertold, Condraţchi Klaudia-Krisztina, Csedő Ibolya, Csűrös Teréz, Fekete Klára, Ferencz Magdolna, Galaczi Piroska +, Györfi Andrea, Kedves Krisztina, Panait Iustinian, Pál Gyöngyvér, Suciu Edit, Szántó Viola, Szász Zsófia, Tankó Grigore-Zoltán

1997

Osztáyfőnök: Bejan Ibolya

Osztálynévsor: Baloghy Anca Maria, Bara Kinga, Bodó Róbert, Bogdán Tünde, Doniga Melinda, Göde Annamária, Koncz Zsuzsa, Márk Edit, Márton Attila-István, Mercus Alina-Mihaela, Micşunescu Izabella, Molnos Zsuzsa, Nina Radu-Adrian, Rădulescu Ioana, Steib Hajnalka, Tóásó Ildikó-Mária, Tóth Ildikó, Gazdovits Izabella

1998

Osztályfőnök: Baróti Judit

Osztálynévsor: Ambrus Krisztina, Belcsák Beatrix, Demeter Zoltán, Dusa Benjámin, Ferencz József, Ferencz Róbert, Köpe Krisztina Ana, Kövér Zoltán János, Micșunescu Stefánia, Vajda Zsombor, Vizi Krisztián

2001

Osztályfőnök: Bakó Mária

Osztálynévsor: Bodó Attila, Dinu Bogdan Marius, Dósa Károly Ferenc, Efendi Levent, Fábián Elvira –Teréz, Király Kovács Anna, Lukács Péter, Macoveanu Mirabela, Mihát Márk Lóránt, Samoilă Cristian, Stan Camelia Luminiţa, Stan Irina Kisztina, Zsögön Izabela

2003

Osztályfőnök: Baróti Judit

Osztálynévsor: Bucur Alexandra, Butnărașu Monica, Cornea Anca-Mirela, Czikó Ferencz, Dénes Balázs Sándor, Dinu Andrei Bogdan, Dumitrache K. Mónika, Endrefy Melinda, Eparu Krisztián, Iordan Daniela, Kiss József, Kiss Sándor, Ködmön Noémi, Ködmön Norbert, Lazăr Andrei, Makkai Júlia-Szilvia, Mureșan Diana Laura, Oltuán Ildikó Mária, Pahonea Raul Sebastian, Ristea Nicolae Daniel, Szele Áron Márton, Tankó Enikő, Tătărușanu Alina-Mirela

2004

Osztályfőnök: Armeanu Ildikó

Osztálynévsor: Demeter Szilárd, Dénes Hajni, Dincă Constantin, Dorobanţu Teodora Cătălina, Imre Melinda, Mayer Vera, Mihát Konrád, Mitrea Nicoleta, Pleşcan Cosmin, Teodorescu Alina, Tulit Szidónia, Zgondoiu Ana-Maria

Még az osztályunkban voltak: Mátyás Réka, Mitică Tatiana, Dumitrescu Cristina, Ailoaie Ştefan

2006

Osztályfőnök: Baróti Judit

Osztálynévsor: Bejan András, Boros Márton Zoltán, Cimpu András, Dénes István, Duma Irénke, Endrefy László, Erdő Eszter, Forró Zsófia, Galazci Endre Elek, István Albert, Kecseti Tibor Ignácz, Méder Ildikó, Roman Anna Raisa, Stan Péter, Szakács Szabolcs, Szedlacsek Péter, Timár Mónika, Torkos Tamás András, Vári Kata, Zsold Béla Koppány

2009

Osztályfőnök: Mihalache Alina-Gabriela

Osztálynévsor: Aron Luiza, Boutiche Aden, Ceafalău Gabriella, David Claudia-Florentina, Elekes-Balázs Tibor, Gáspár Alexandra-Dóra, Gedő Lehel-András, Lingvay Mónika, Matei Ioana-Mira, Mitrea Felicia, Nitsch-Petioky Balázs, Toader Andrei